تاریخچه دانشکده الهیات و فلسفه

دانشکده الهیات و فلسفه واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۸۱، در چارچوب تشکیلات جدید، آغاز به کار کرد، در حالی که بعضی از رشته های آن به قدمت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه بودند. این دانشکده اینک دارای چهارده گروه آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصّصی است وتاکنون تعداد زیادی از دانشجویان مقاطع گوناگون فارغ التحصیل شده و جذب دانشگاهها، مؤسسات پژوهشی و مراکز اداری کشور گردیده اند. این دانشکده همواره کوشیده است به کمک برجسته ترین استادان و فارغ التحصیلان سطح کیفی آموزش را، در چارچوب برنامه های مصوب شورای عالی برنامه ریزی، ارتقا بخشد و پایان نامه های دانشجویی را در جهت پاسخ گویی به نیازهای نظری-عملی کشور در زمینه های مرتبط، سوق دهد.

دکتر اصغر عربیان

رئیس دانشکده الهیات و حقوق

 

اطلاعیه مهم

قابل توجه دانشجویان محترم ورودی ۹۳ و ماقبل

آخرین تاریخ برگزاری درس وصایا امام خمینی (ره) در تاریخ ۲۹/‏۰۸/‏۹۶‬ و ۲۷/‏۹/‏۹۶‬ می باشد. در صورت عدم شرکت دانشجویان در تاریخ های مذکور کلیه عواقب ناشی از آن به عهده شخص دانشجو می باشد.

ثبت نام دانشجویان ورودی جدید

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید: آدرس دانشکده جهت مراجعه حضوری- ساختمان علوم پایه طبقه سوم جنوبی دانشکده الهیات و فلسفه

تقویم آموزشی نیمسال اول ۹۷-۹۶ دانشکده

الهیات و فلسفه

برنامه زمانبندی ثبت نام نیمسال اول ۹۷-۹۶ دانشکده الهیات و فلسفه

 

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند پروپزالهای خود را تا آخر بهمن ماه ۱۳۹۶ از طریق سامانه ثبت پروپزال به پژوهش ارسال نمایند. در غیر اینصورت کلیه عواقب آن به عهده دانشجو می باشد.

1473505122-997274-334676.gif

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدیدالورود